Yestaş İnşaatHakkımızda yestas
 
YESTAŞ İnşaat ve Yapı Elemanları
info@yestas.com.tr
HAKKIMIZDA
YESTAŞ İNŞAAT VE YAPI ELEMANLARI SANAYİ TİCARET 
Şirketimiz Yestaş İnşaat ve Yapı Elemanları adıyla 1988 yılında kurulmuştur. 


Kurulduğu tarihten bu yana ülkemizin çeşitli bölgelerinde inşaat, proje, taahhüt ve mühendislik alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.


Kamu inşaatları , toplu konut , konut kooperatifi , rezidans , villa , hotel , iş merkezi  , özel müteahhitlik hizmetleri ,  çevre düzenlemeleri, hammadde üretimi ve dağıtımı ve alt yapı çalışmaları hizmet alanları içinde yer almaktadır.


Modern  çağın gereksinimlerine cevap verecek, eğitimli ve motivasyonu yüksek, kalifiye kadrosuyla ; müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektedir.
Kamu Kurum ve Kuruluşları ile Özel Sektör Kuruluşlarına karşı taahhüt  ettiği, bitirdiği ve halen devam eden işlerinde, içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
VİZYONUMUZ
Ülkemizde gösterdiği başarılara yenilerini ekleyip, oluşturduğu değerler ile sürdürülebilir büyümesini korumak, tüm faaliyetlerini fark yaratacak biçimde gerçekleştirmek ve daha fazla istihdam yaratmaktır.
MİSYONUMUZ
Yaratıcı bir organizasyon içinde Teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen, güçlendiren ve çevreye saygılı, kaliteli, güvenilir taahhüt hizmetleri vererek, üstlendiği projelerle müşterileri, çalışanları ve tüm toplum için katma değer oluşturmaktır.
 
© 2022  Yestaş İnşaat ve Yapı Elemanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi  tüm hakları saklıdır
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini inovatif bir yaklaşımla hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.